30 χρόνια από την ίδρυση ΤΕΦΑΑ: Ενόργανη και Ρυθμική Γυμναστική
Αρχική / Ενημέρωση / 30 χρόνια από την ίδρυση ΤΕΦΑΑ: Ενόργανη και Ρυθμική Γυμναστική

30 χρόνια από την ίδρυση ΤΕΦΑΑ: Ενόργανη και Ρυθμική Γυμναστική

Ενόργανη και Ρυθμική  Γυμναστική σε συνεργασία με τη Ε.Γ.Ο.
Χώρος: Αίθουσα Ενόργανης Γυμναστικής  Μίκρας
Ημερομηνία: Τετάρτη 4 Ιουνίου  2014
Ώρες: 10:00 – 13:00

10:00   Παρουσίαση των συμμετεχόντων

10:10   Χαιρετισμοί

10:15 Επίδειξη Ενόργανης Γυμναστικής σχολικής –μαζικής μορφής από φοιτητές και φοιτήτριες του Β΄ έτους σπουδών.

10:30 Επίδειξη Ακροβατικής Γυμναστικής και Τραμπολίνο από φοιτητές και φοιτήτριες των μαθημάτων επιλογής.

10:40    Χορογραφικά προγράμματα από φοιτήτριες και φοιτητές της ειδικότητας Ενόργανης Γυμναστικής και των τμημάτων επιλογής.

10:50  Παρουσίαση χορογραφίας από φοιτήτριες  της Ειδικότητας Ρυθμικής Γυμναστικής

11:00    Επίδειξη Ενόργανης Γυμναστικής αγωνιστικής μορφής από φοιτητές και φοιτήτριες της ειδικότητας.

11:10 Αγώνες Ενόργανης Γυμναστικής με τη συμμετοχή των φοιτητών και των φοιτητριών του Β΄ έτους σπουδών.
12:10 Παρουσιάσεις προγραμμάτων αθλητών –τριων της Εθνικής Ομάδας Ενόργανης.

12:30 Απονομή μεταλλίων στους νικητές των αγώνων και αναμνηστικών διπλωμάτων σε όλους τους συμμετέχοντες και τις συμμετέχουσες στη γιορτή.

Λήξη εκδήλωσης.

Υπεύθυνοι Καθηγητές:  Σιάτρας Θεοφάνης – Στεφανίδης Παναγιώτης – Γιαννιτσοπούλου Ευγενία