Αρχική / Ενημέρωση / "Ανακαλύψτε το Σέϊχ Σου" - Έναν θησαυρό πάνω από την πόλη

"Ανακαλύψτε το Σέϊχ Σου" - Έναν θησαυρό πάνω από την πόλη

Τo ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο του εορτασμού των 30 χρόνων παρουσίας στην πόλη και σε συνεργασία με τη «ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Ευρωπαϊκή Πρωτεύουσα Νεολαίας 2014» διοργανώνουν την Κυριακή 16 Μαρτίου και ώρα 10:00 π.μ, έναν περίπατο στο πευκόδασος του Σέϊχ - Σου για γονείς και παιδιά πάνω από 6 ετών. Ο περίπατος θα ξεκινήσει από το Πλάτωμα του Θεάτρου Δάσους και θα έχει διάρκεια 1 ώρα περίπου με τη συνοδεία καθηγητών του Τ.Ε.Φ.Α.Α. φοιτητών – τριών της Ειδικότητας Υπαίθριων Αθλητικών Δραστηριοτήτων και φοιτητριών με Ειδικότητα  Ρυθμικής Γυμναστικής που θα απασχολούν δημιουργικά τα παιδιά τους κατά την διάρκεια που οι γονείς θα περπατούν στο Δάσος.
Ενδεδειγμένη ενδυμασία: αθλητικά παπούτσια, καπέλο.

Γονείς και παιδιά θα πρέπει να έχουν μαζί τους ένα μπουκάλι νερό.

Πληροφορίες- συμμετοχές στο τηλέφωνο: 2313318236