Αρχική / Ενημέρωση / Αθλητικές εκδηλώσεις στο πλαίσιο του 4ου Διεθνούς Συνεδρίου Αθλητικών Επιστημών και των 40 ετών από την ίδρυση του ΤΕΦΑΑ

Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 1/3 και την Κυριακή 5/3 στο πλαίσιο του 4ου Διεθνούς Συνεδρίου Αθλητικών Επιστημών και των 40 ετών από την  ίδρυση του ΤΕΦΑΑ διοργανώνονται αθλητικές εκδηλώσεις με τη συμμετοχή των φοιτητών/τριών των ΤΕΦΑΑ με έδρα τη Θεσσαλονίκη και τις Σέρρες και σας προσκαλούμε για τη συμμετοχή σας και την παρακολούθησή τους.

ΑΦΙΣΑ_ΣΥΝΕΔΡΙΟ_ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ